Mieszkasz w Gliwicach? Masz problem ze stopami? Męczą Cię wrastające paznokcie? A może masz pękające pięty? Mieszkańcom Gliwic chcącym zadbać o swoje stopy oferujemy wizyty domowe!  Leczymy wrastające paznokcie, zakładamy klamrę ORA, usuwamy odciski i modzele. Podczas wizyt domowych leczymy też wszystkie inne problemy stóp.

Jeśli masz możliwości dojechania do naszego Gabinetu Podologicznego i mieszkasz w mieście Gliwice, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasz mobilny specjalista podologii dojedzie do Twojego miasta na wizytę domową, podczas której wyleczy problemy Twoich stóp tak, jakbyś odwiedził/-a nasz gabinet. Wizyta takiego specjalisty wygląda tak samo, jak w gabinecie podologicznym. Podolog Marcinkowska dojeżdża do Gliwic do pacjentów w podeszłym wieku, pacjentów chorych, osób niepełnosprawnych lub takich, którzy nie mogą pojawić się w gabinecie u podologa. Zabiegi, które wykonujemy podczas wizyt domowych to w większości zabiegi na problemy wrastających paznokci (terapia z klamrą Ora) lub w innych, mniej zaawansowanych przypadkach tamponowanie wrastającego, wkręcającego się paznokcia. Nasz wykwalifikowany podolog wyleczy również pękające pięty lub pękające całe stopy. Dla pacjentów z takimi problemami pracujemy ze specjalnymi preparatami i narzędziami do leczenia pękających pięt, a efektem są piękne i zdrowe pięty. Dzięki wiedzy naszego podologa oraz doświadczeniu możesz we własnym domu pozbyć się przerośniętych paznokci, szponowatych, pogrubionych, grzybiczych paznokci, pękających pięt i innych problemów Twoich stóp. Cukrzycy, diabetycy również znajdą rozwiązanie – stosowane są specjalne narzędzia i preparaty przeznaczone dla cukrzyków i diabetyków. W takich przypadkach bardzo istotna jest profilaktyka podologiczna.

Jeśli więc masz jakikolwiek problem ze stopami, właściwym specjalistą będzie podolog. Gliwice odwiedzane są przez nas w każdy wtorek między 9:00, a 19:00. Wystarczy umówić się telefonicznie.

Zapraszamy

Gabinet Podologiczny Marcinkowska