Podologia, czyli leczenie stóp nie wymaga wizyty w gabinecie podologicznym. Dla pacjentów, którzy mają kłopoty z poruszaniem się oraz dla osób, które nie mają czasu by dojechać do naszego gabinetu podologicznego oferujemy wizyty domowe (po wcześniejszym wywiadzie telefonicznym). To udogodnienie dla osób, które nie mogą się poruszać. Zadbaj o stopy w swoim domu, nie musisz pojawiać się w naszym gabinecie podologicznym! Nasze wizyty mobilne realizujemy na Śląsku w godzinach 9.00-19.00. Dojazdy obejmują cały Śląsk.

podolog śląsk stopa dziecka

Wizyty domowe podologa na terenie całego Śląska

Podologiczne wizyty domowe na terenie śląska są dostępne w każdy wtorek lub ustalane indywidualne z każdym pacjentem.

Oferta wizyt domowych skierowana jest do wszystkich pacjentów, którzy nie mogą dotrzeć do naszego gabinetu w Tarnowskich Górach.

Podolog na wizycie domowej na śląsku dba o sterylne narzędzia pracy i najwyższą higienę w miejscu wizyty domowej.

Zadaniem podologa na wizycie domowej jest tak zadbać o pacjenta, aby w najlepszej pozycji wykonać zabieg podologiczny, często są to osoby leżące.

Podczas wizyty domowej na śląsku czy to w Gliwicach, Bytomiu, Zabrzu, Radzionkowie, Rudzie Śląskiej, Piekarach Śląskich, Chorzowie czy Tarnowskich Górach pacjent zawsze może czuć komfort prywatności i poczucie zaopiekowania się przez podologa. Podolog mobilny dysponuje całym warsztatem pracy dostępnym w gabinecie, stawia diagnozę i wykonuje zabieg podologiczny u pacjenta w domu.

Cena ustalana jest telefonicznie pod nr. tel.692001262 zadzwoń i umów się na wizytę domową (dojeżdżamy do pacjentów na terenie całego śląska) lub gabinetową w Tarnowskich Górach.

Podolog Śląsk – zadbaj z nami o swoje stopy

 

podolog śląsk stopa przed zabiegiem

Stopa przed zabiegiem

podolog śląsk stopa po zabiegu

Stopa po zabiegu

Nasz podolog dojeżdża także do hospicjów, domów opieki oraz szpitali na terenie Śląska. Nasz zakres wizyt domowych obejmuje takie miasta, jak:

Bytom

Chorzów

Gliwice

Ruda Śląska

Zabrze

Lubliniec

Dojeżdżamy również do mniejszych miejscowości wokół Tarnowskich Gór, takich jak:

Górniki

Kamieniec

Kalety

Krupski Młyn

Lubsza

Miedary

Orzech

Ożarowice

Pyrzowice

Pyskowice

Piekary Śląskie

Radzionków

Świerklaniec

Tworóg

Wieszowa

Woźniki

Zbrosławice

Dojeżdżamy też dalej do takich miejscowości, jak np:

Koziegłowy

Koszęcin

Miasteczko Śląskie

Siewierz

Toszek

Czas wizyty do 120 min.

Czas dojazdu 30-60 min.